Pravidla

Pokračování příběhu bude napsáno podle výsledku probíhajících válek a bojů. Každý rok jedna bitva. Tímto se každý rok příběh vyvine a utvoří další část děje, kde se bude brát na zřetel proběhlá bitva. Tím se každá družina může stát strůjcem příběhu

Mapa

Mapa Draga

Bližší informace

    • Byl bych rád za stylové oblečení (středověk). Není podmínkou, ale maskáče jsou přeci hnus?
    • maximální počet 150 účastníků (omezeno skrz ubytování)
    • důležitá podmínka je bezpečnost a ohleduplnost vůči sobě i ostatním (S SEBOU!)

Trasa na akci

Všechny bitvy se budou pořádat v nádherném prostředí jesenických hor. Obec Branná se nalézá v okrese Šumperk a má jak vlakové tak i autobusové spojení bez větších potíží.

Pokud pojedete vlakem, tak přímo do obce Branná. Tam vystoupíte a půjdete po silnici směrem do Branné. Až vystoupáte na náměstí projdete uličkou mezi radnicí a hospodou kolštejn tak po 100 metrech budete mít po pravé ruce obchod s potravinami (jediný v obci - nelze poplést) tak naproti přes ulici budeme bydlet nad hospodou. PS.: cesta bude značená není se čeho bát :)

Průběh akce

První den se sejdeme na ubytovacím zařízení. Zhruba tak kolem 17,00 bych předpokládal že by jsme mohli být všichni a mohl by začít kolektivní program. Bude vyhlášena aréna o ceny (medovina) a nebo pohár z historického skla. Předpokládá se, že by měla proběhnout na ubytovně (Cikánka). Prostor by na to měl být dost velký. Skupiny budou seznámeny s pravidly a s bojištěm. Druhý den po snídani by měla proběhnout bitva, podle okolností a času bude program doplněn o další záležitosti a akce bude skončena někdy kolem 14,00.

Věk

Věk se bude kontrolovat u registrace, prokazovat ho budete průkazy, na kterých je vaše foto a datum narození. Námi pořádané akce jsou pouze pro starší 15 let. Kdo však ještě nedosáhl 18 let, bezpodmínečně přinese povolení od rodičů či zákonných zástupců. Bez něj nebude nikdo do hry vpuštěn a to ani jako nebojová postava! Stejně tak osoby mladší 15 let nebudou do hry vpuštěny, tak se vykašlete na nějakou argumentaci.